انتشار فراخوان جشنواره ای كه تلفیقی از آواها و نغمات است

انتشار فراخوان جشنواره ای كه تلفیقی از آواها و نغمات است آبی طرح: فراخوان جشنواره ملی «کارآوا» که مقرر است در بخش های صوت، مقاله، عکس، فیلم، گزارش چندرسانه ای و محتوای شبکه های اجتماعی در اصفهان برگزار شود، منتشر گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، گفته می شود کارآواها، مجموعه آواها و نغماتی هستند که به همراه پیشه و فعالیتی اجرا می شوند. بدین سبب کارآواها را می توان به دو قسمت مختلف تقسیم کرد؛ نخست، آواهایی که جنبه کاری دارند و نبود آنها موجب بی نظمی در پیشه می شود، مانند آوازهای نقش خوانی و آواهای اعلان؛ دوم، آوازها و ترانه هایی که در کنار فعالیتی، برای رفع خستگی و ایجاد تنوع اجرا می شوند، ترانه ها و آوازهای کوچ، ترانه های کاشت و برداشت، آوازهای چوپانی و ساربانی، نمد مالی، قالیبافی و غیره.
این جشنواره در چهار بخش مختلف همچون ارائه فایل صوتی یا ویدئویی از کارآواهای مناطق مختلف کشور، ارائه مقالات با موضوع کارآوا، ارائه گزارش های چندرسانه ای، انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی برگزار می گردد.
شرایط شرکت در بخش اجرای کارآواها:
۱- شرکت کنندگان ضمن ثبت نام در سایت جشنواره باید آثار خودرا تا تاریخ ۱۵/۱۲/۱۳۹۹ به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
۲- قطعاتی که متناسب و برمبنای رسوم شرکت کنندگان انتخاب شوند، از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهند شد.
۳- اختتامیه همزمان با روز اصفهان، در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.
۴- هیچ محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد.
۵- اجرای کارآوا، متناسب با موضوع آن، می تواند به صورت انفرادی یا گروهی باشد.

شرکت کنندگان باید مقالات پژوهشی خودرا با موضوع کارآوا تا تاریخ ۱۵/۱۲/۹۹ به نشانی: karavafestiv@gmail.com و حتما با هر دو فرمت مایکروسافت ورد (WORD) و پی دی اف (PDF) با فونت بی نازنین ۱۴ (B Nazanin ۱۴) به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. مقالات برگزیده در کتاب مجموعه مقالات جشنواره، منتشر و به نویسندگان جایزه نقدی و تقدیرنامه تعلق خواهد گرفت.
همین طور شرکت کنندگان باید لینک محتواهای منتشرشده خودرا در صفحات اینستاگرام، تلگرام، وبلاگ و یا توئیتر برای دبیرخانه جشنواره به آدرس ایمیل karavafestiv@gmail.com ارسال نمایند. بدیهی است در زمان داوری محتواها، به کیفیت و کمیت محتوا و مشارکت مخاطبان در بازنشر محتوا توجه خواهد شد.
رایط شرکت در بخش گزارش های چندرسانه ای نیز بدین صورت است که شرکت کنندگان باید گزارشی را به ایمیل دبیرخانه (karavafestiv@gmail.com) ارسال نمایند که دست کم شامل سه رسانه مختلف همچون متن، مجموعه عکس، ویدئو، فایل صوتی، نقشه، اسکیس، موشن گرافی و غیره باشد.
منبع:

1399/12/03
12:18:40
0.0 / 5
392
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است