نمایشگاهی از آثار هنری یك روزنامه نگار

نمایشگاهی از آثار هنری یك روزنامه نگار «به خانه بازگردید» عنوان نمایشگاه در حال آفرینش پونه ندایی شاعر و روزنامه نگار است که امروز (۷ اسفند) در گالری هو شروع می شود و تا ۲۸ اسفند از ساعت ۵ تا ۷ عصر ادامه خواهد داشت.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، این نمایشگاه شامل همه فعالیتهای عمده پونه ندایی در ۳۰ سال قبل است که شامل مجسمه، شعر، عکس، نقاشی، کتاب، مجله، خیاطی و خودشناسی است.
بنا بر اعلام، عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه صرف غذارسانی به گربه ها و تولید کتاب های معنوی می شود.
در بیانیه نمایشگاه به قلم هنرمند توضیح داده شده است: هستن چیست؟ زیستن در نقصان، بی قراری برای رسیدن به نقطه ای که نمی دانیم کجاست و یا بودن در مقام مشاهده؟ وقتی تیچ نات هان اظهار داشت: به خانه بازگردید، منظورش رجوع به خود و ساکن شدن در حالا بود.
این نمایشگاه با نقصان شروع می شود و به امید رسیدن به کمالی نسبی در جریان خواهد بود. بعد زمان آنرا در نقصان به پایان می رساند و ناتمامی من ادامه می یابد.
جهان بینی ما در نقش های فردی و اجتماعی تعریف شده یا خودیافته مان شکل می گیرد و هنگام بازبینی انبوهی از خاطره و مهارت را با خود داریم که نمی دانیم شکل ما را به درستی رسم کرده است یا خیر.
شکل ما شاید در بی شکلی جاری در هستی تعریف بشود. صورت هایی هستیم بی شمار با سیرتی مجرد و دور از دسترس که تنها برای خودمان امکان دسترسی دارد.
وقتی به جهان کوچک و پرفرار و نشیبم نگاه می کنم، جهانی دیگر شروع به رویش می کند و می دانم باز باید بیافرینم اما نمی دانم با همین ابزار یا امکان های دیگری به مصاف زیستن و بقا می روم.»
گالری هو در کریمخان، نجات اللهی جنوبی، کوچه خسرو، نبش پرویزی، شماره ۲ واقع است.
مقرر است گزارش فعالیت نمایشگاه و مواجهه و مباحثه با بازدیدکنندگان همه روزه در اینستاگرام گالری و پونه ندایی به نشانی @hooartgallery و @poonehnedai منتشر شود.
منبع:

1399/12/09
14:39:05
0.0 / 5
653
تگهای خبر: اینستاگرام , شعر , عكس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است