دبیر یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر ارائه شد

دبیر یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر ارائه شد دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شد.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری و رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس ـ در حکمی صدیقه پاک بین را بعنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر انتخاب کرد.
در حکم معاون امور هنری برای پاک بین آمده است:
«بنا به پیشنهاد دبیر محترم کارگروه ساماندهی مد و لباس و با عنایت به سوابق و تجربیات پرارزش سرکارعالی، به باعث این حکم بعنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر منصوب می شوید.
با توجه به لزوم بهره گیری از همه ظرفیت های موجود و مرتبط و هم اهمیت به کارگیری توان هنرمندان طراح، کارشناسان، متخصصان، انجمن ها، نهادها، دستگاههای اجرایی، موسسات و تولیدکنندگان، در زمینه های مختلف بخصوص آمیختن هنر پرارزش طراحی لباس با باورهای دینی و ایجاد زمینه مناسب برای تولید آثار منطبق با ارزش ها و هنجارهای اجتماعی و فرهنگی از راه برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، لازم است از راه برگزاری نشست ها، جمع آوری سوابق و اطلاعات، دریافت پیشنهادها، انطباق با مقررات و ضوابط جشنواره اقدام مقتضی به عمل آورید.»
صدیقه پاک بین از هفتمین دوره تابحال دبیر جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است.
منبع:

1400/03/23
10:17:47
5.0 / 5
298
تگهای خبر: جشنواره , دستگاه , طراح , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است