زمان ارسال اثر به جشنواره بسطامی تمدید شد

زمان ارسال اثر به جشنواره بسطامی تمدید شد به گزارش آبی طرح دبیر سومین دوره جشنواره موسیقی ایرج بسطامی از تمدید مهلت ارسال اثر به این جشنواره آگاهی داده است.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا بر اساس خبر رسیده، پیروز ارجمند با بیان اینكه این دوره از جشنواره با استقبال گسترده هنرمندان مستعد روبه رو شده است گفت: دبیرخانه این دوره از جشنواره از یك ماه قبل شروع به كار كرده و از ششم شهریور كه زمان رسمی ارسال بوده تا كنون استقبال گسترده ای از سوی هنرمندان سراسر كشور شده است.

مدیر كل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد با بیان اینكه زمان ارسال اثر به سومین دوره جشنواره موسیقی ایرج بسطامی تمدید شده است، افزود: زمان رسمی ارسال آثار به این جشنواره تا 15 مهرماه بود كه بنا به درخواست متقاضیان تمدید شد.

او ادامه داد: به دلیل درخواست متقاضیان مبنی بر اینكه برای ارسال اثر به این دوره از جشنواره نیازمند زمان بودند، زمان ارسال اثر به مدت 10 روز و تا تاریخ 25 مهرماه در هر دو بخش خواننده منتخب آواز ایرانی و آلبوم برگزیده موسیقی ایرانی تمدید شد.

دبیر سومین دوره جشنواره موسیقی ایرج بسطامی با بیان اینكه این تاریخ آخرین مهلت ارسال اثر است افزود: مطمئنا مهلت ارسال اثر به این جشنواره 25 مهرماه پایان می یابد و دیگر تمدید نخواهد شد و به همین مناسبت از همه متقاضان درخواست می شود در موعد مقرر و تا پایان زمان قانونی نسبت به ارسال آثار خود اقدام كنند.

سومین دوره جشنواره موسیقی بسطامی در دو بخش خواننده منتخب آواز ایرانی و آلبوم برگزیده موسیقی ایرانی توسط موسسه ایرج بسطامی برگزار می شود.

متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت irajbastami.ir و یا كانال تلگرامی بنیاد ایرج بسطامی به نشانی telegram.me/bonyadbastami مراجعه كنند.


 

1396/07/10
18:34:45
5.0 / 5
4295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است