کنسرت محمد معتمدی در ناکجاآباد!

کنسرت محمد معتمدی در ناکجاآباد! محمد معتمدی ـ خواننده آواز ایرانی ـ که گویا مقرر است در ایام آینده کنسرتی را برگزار کند، با روشی نامتعارف به تبلیغ این کنسرت ها پرداخته و از نامشخص بودن زمان و مکان این کنسرت ها می گوید!


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، معتمدی در حساب رسمی خود در اینستاگرام درباره ی اجازه نداشتن برای اطلاع رسانی درباره کنسرتهای پیش رو و مشخص نبودن زمان و مکان دقیق کنسرت هایش نوشته است!
حال این که این روش اطلاع رسانی از جانب یک خواننده، راهکار جدیدی برای بازار گرمی از جانب هنرمندان به حساب می آید و یا عامل دیگری در این حوزه دخیل است، شاید باید منتظر بود و خبرهای تکمیلی در این حوزه را مشاهده و سپس قضاوت کرد.
در پست انتشار یافته از سوی این هنرمند چنین آمده است: «سه چهار روز دیگه، طی سه روز توی سه تا شهر قراره کنسرت داشته باشیم. ولی هنوز اجازه نداریم خبرش رو اعلام نماییم و حتی نمی تونیم اسم اون شهرا رو بگیم! بیلبورد هم نداریم. دیتابیس چندانی هم از مخاطبین کنسرتهای اون شهرها نداریم. خلاصه دو سه روز دیگه حدودای عصر به سالن کنسرت شهرتون یه سری بزنید. شاید معتمدی کنسرت داشت. اگه بودم تشریف بیارید داخل...
فقط بین خودمون بمونه!»
این خواننده چندی قبل هم از برگزاری کنسرت خود در ۲۷ تیرماه در تالار وزارت کشور اطلاع داده بود.
منبع:

1401/04/07
10:07:57
5.0 / 5
176
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است