وضعیت اعزام صنایع دستی ایران به قطر

جام جهانی ۲۰۲۲ ویترینی بدون اجازه خرید!

جام جهانی ۲۰۲۲ ویترینی بدون اجازه خرید! آبی طرح: معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برنامه ریزی برای معرفی ظرفیت ها و داشته های صنایع دستی کشورمان در حاشیه برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی قطر آگاهی داد.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مریم جلالی امروز، سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ با بیان این خبر اظهار داشت: «جام جهانی فوتبال در قطر می تواند فرصتی برای تبادل فرهنگی باشد، سکویی در ساحل کورنیش قرار دارد که در اختیار وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قرار گرفته است. البته ما اجازه فروش نداریم و فقط نمایش است و تلاش داریم با بهره گیری از به روزترین مهارتهای تصویری بتوانیم ظرفیت ها، قابلیت ها و داشته های خودمان را در زمینه صنایع دستی نمایش دهیم.»
او افزود: «صنایع دستی محصول سلیقه، هنر و اندیشه زیست بوم های مختلف است، باید در زنجیره ارزش بنشیند و بسته بندی خوب به این مساله کمک می نماید. هر صنایع دستی مانند نگینی است که باید در یک غلاف بنشیند. تمام صنایع دستی که داریم باارزش و نفیس است اما زمانی که از بسته بندی صحبت می نماییم به خاطر ارزش دادن بیشتر به این محصولات نفیس است.»

سید عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز قبل تر در گفت وگویی با اشاره به اقداماتی که برای معرفی صنایع دستی ایران در جام جهانی قطر صورت گرفته، اظهار داشته بود: «جام جهانی قطر فرصت مناسبی برای معرفی و توسعه صادرات صنایع دستی ایران به سراسر جهان شمرده می شود.»
1401/08/11
09:42:13
5.0 / 5
370
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است