همایشی برای چهل سالگی طراحی صنعتی در ایران

همایشی برای چهل سالگی طراحی صنعتی در ایران آبی طرح: آبی طرح: فراخوان همایش «چهل سال طراحی صنعتی» منتشر گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، هم زمان با چهلمین سال تأسیس رشته طراحی صنعتی و بمنظور بررسی پیشینه، شناسایی وضعیت و سیاستگذاری این رشته، معاونت پژوهشی و هنری فرهنگستان هنر همایش «چهل سال طراحی صنعتی» را برگزار می نماید.
پژوهشگران، هنرمندان، پژوهشگران و اهل قلم می توانند یافته های پژوهشی خودرا حول محورهای مطالعاتی ای همچون «مستندسازی پیشینه و سیر دگردیسی برنامه های آموزش کارشناسی طراحی صنعتی در ایران»، «پایش وضعیت و لطمه شناسی روش ها، ساختارها و زمینه های آموزش (کلان و موضوعی) کارشناسی طراحی صنعتی»، «سیاست گذاری و پیشنهاد راهبردها و روش های نوین آموزش طراحی صنعتی»، «ارتباط آموزش های طراحی صنعتی با صنعت و جامعه»، به دبیرخانه علمی این همایش ارسال نمایند.
علاقه مندان می توانند چکیده مقالات خود را، حداکثر تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۱، به رایانامه همایش، به آدرس و یا بصورت پستی به دبیرخانه همایش، به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، شناسه پستی ۱۴۱۶۹۵۳۶۱۳، ارسال نمایند.
دبیری علمی این همایش را بابک امرایی، عضو هیات عملی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، بر عهده دارد. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۵-۶۶۹۵۴۲۰۰ (داخلی ۱۱۱۱) تماس بگیرند.
این همایش پاییز ۱۴۰۲ در فرهنگستان هنر برگزار می شود.


منبع:

1401/11/03
08:13:09
5.0 / 5
221
تگهای خبر: آموزش , صنعت , طراح , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است