ابردیواری از تصویر شهدا در هر منطقه تهران

ابردیواری از تصویر شهدا در هر منطقه تهران به گزارش آبی طرح، ویژه برنامه «سروقامتان تهران» از حضور و همراهی هنرمندان هنرهای تجسمی در ترکیب شورای هنری این رویداد بهره مند شده است.


به گزارش آبی طرح به نقل از دبیرخانه رویداد هنری سروقامتان تهران، غلامعلی طاهری، مصطفی گودرزی و محمدرضا دوست محمدی در ترکیب شورای هنری این برنامه میدانی حضور دارند تا ساماندهی امور هنری در رابطه با این پروژه شامل انتخاب و معرفی هنرمندان مدعو، انتخاب دیوارها، برنامه های نمایشگاهی و اجرای دیوارنگاره ها با نظارت این شورا صورت گیرد.
در این رویداد که با هدف پاسداشت مقام شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و نام اسطوره های ایران اسلامی ساماندهی شده است، هر کدام از مناطق پایتخت با ابردیواری به نام شهدای منطقه مزین می شود.
۲۲ هنرمند صاحب نام طراح و نقاش صاحب نام کشور در این رویداد دعوت شده اند تا متناسب با رویکرد این پروژه میدانی طرح های خویش را آماده و ارائه نمایند.
طرح های این هنرمندان بعد از انتخاب دیوارها و جانمایی نام شهدای هر منطقه توسط گروههای اجرایی نقاشی دیواری بر روی دیوارهای منتخب پیاده سازی و پس از امضای هنرمند صاحب اثر بعنوان اثر هنری به خانواده شهدا و مردم شریف همان منطقه تقدیم می شود.
ویژه برنامه سروقامتان تهران توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری نام بعنوان دبیرخانه هنری و اجرایی این رویداد میدانی بزودی در مناطق ۲۲ گانه تهران برگزار می شود.


منبع:

1401/11/09
12:53:34
5.0 / 5
336
تگهای خبر: اثر هنری , تصویر , سازمان , طراح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است