مسابقه طراحی و ساخت شناورهای هوشمند

مسابقه طراحی و ساخت شناورهای هوشمند به گزارش شاپ كار، به نقل از مانا پنجمین دوره مسابقات ملی شناورهای هوشمند در پاییز سال جاری همزمان با سومین دوره جشنواره ملی ؛دریا مسیر پیشرفت؛ برگزار می گردد.


دوره پنجم مسابقات ملی شناورهای هوشمند  در پاییز سال 1396 و همزمان با سومین دوره جشنواره ملی " دریا مسیر پیشرفت با حمایت ستاد فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و همكاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
 
این مسابقات در دو رده هوشمند و كنترل از راه دور برگزار می شود و شامل دو آیتم سرعت و قابلیت مانور است. شركت كنندگان باید بدون برخورد با موانع و با بیشترین سرعت ممكن آیتم را تمام كرده و ركورد ثبت كنند.
 
همچنین در این مسابقات اخیرا آیتم توانایی های ویژه نیز اضافه شده است كه شناورها توانایی های ویژه ای از قبیل جمع آوری آلودگی های دریایی، شناور آتش نشان، نشانه گیری و تیراندازی به اهداف سطحی و یا زیرسطحی، غرق شدن و بازیابی مجدد، انجام بارگیری و تخلیه از ساحل و هرگونه توانایی ویژه و خلاقانه دیگر را می توانند ارائه دهند و بر اساس كیفیت توانایی آنها جوایزی به منتخبین اهدا می شود.
 
طبق برنامه ریزی انجام شده توسط دبیرخانه سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت؛ اولین جلسه دوره طراحی و ساخت شناورهای هوشمند با حمایت ستاد دریایی و همكاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
 
مهم ترین مباحث در این دوره، معرفی اجمالی جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت»، قوانین و شرایط شركت در بخش‌های مختلف آن و ارایه برنامه‌های آتی توسط دبیر اجرایی جشنواره بود.
 
دبیرخانه مسابقات در دانشگاه صنعتی شریف با مشاركت تیم ها، شرایط و قوانین اجرایی مسابقه، شامل شرایط بازرسی، ایمنی، بررسی آیتم های مسابقه و نكات علمی و عملی و ... را ارائه می‌دهند.
1396/04/20
14:57:49
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است