معرفی پردرآمدترین خواننده های جهان

معرفی پردرآمدترین خواننده های جهان به گزارش آبی طرح مجله «فوربز» فهرستی از پردرآمدترین خواننده ها و موسیقی دانان جهان را در سال ۲۰۱۷ اعلام نمود.به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام مجله آمریكایی «فوربز»، «دیدی» رپر رنگین پوست در سال ۲۰۱۷ بیشترین درآمد را میان دیگر موسیقی دانان كسب كرده است. در این لیست نام «بیانسه»، «جاستین بیبر» و «كُلد پلِی» هم دیده می گردد.

«دیدی» ـ تاجر، بازیگر، خواننده و رپر ـ با نام اصلی «شین كمبز» كه رتبه اول را به دست آورده، در یك سال اخیر ۱۳۰ میلیون دلار به سرمایه اش اضافه كرده است. بعد از او، نام «بیانسه» خواننده آمریكایی با ۱۰۵ میلیون دلار درآمد، به چشم می خورد.

«دریك»، «ویك اند» و گروه انگلیسی «كلد پلی» به ترتیب با ۹۴، ۹۲ و ۸۸ میلیون دلار، رتبه های سوم تا پنج را از آن خود كرده اند.

«ایندیپندنت» نوشت: رتبه ششم را گروه راك «گانز ان رُزز» اشغال كرده است. جوانترین فرد این فهرست «جاستین بیبر» خواننده ۲۳ ساله كانادایی است كه با ۱۰۵ اجرای زنده آنلاین و فعالیت هایش در زمینه مد، ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۱۷ كسب كرده است. «بیبر» در سال ۲۰۱۷ همچنین، ترانه «دسپاسیتو» را با «ددی یانكی» همخوانی كرد و به شهرت خود افزود.

رتبه های هشتم، نهم و دهم پردرآمدترین موسیقی دان های سال ۲۰۱۷ «فوربز» هم نصیب «بروس اسپرینگستین»، «اَدِل» خواننده معروف انگلیسی و گروه «متالیكا» شده است. درآمد این سه بین ۶۶ تا ۷۵ میلیون دلار بوده است.

«فوربز» برای تهیه این لیست، درآمد این هنرمندان را بین یكم ژوئن ۲۰۱۶ تا یكم ژوئن ۲۰۱۷ و پیش از پرداخت مالیات در نظر گرفته است. 

1396/09/17
21:30:38
5.0 / 5
4368
تگهای خبر: موسیقی , خواننده , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است