تایید استعفای معاون صنایع دستی

تایید استعفای معاون صنایع دستی به گزارش آبی طرح بهمن نامور مطلق استعفایش از معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی كشور را تایید كرد.


وی در گفت وگو با ایسنا، درباره دلیل استعفایش اظهار داشت: زمانی وقت آمدن و زمانی وقت رفتن است.
نامورمطلق اعلام نمود روز گذشته (دوشنبه، ۷ اسفندماه) استعفایش را به علی اصغر مونسان - رییس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری - داده است.
او پس از عرضه استعفای خود امروز (۸ اسفندماه) در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حاضر نشده است. همینطور مونسان هنوز در خصوص پذیرفتن یا نپذیرفتن این استعفا مطرح نكرده است.
بهمن نامورمطلق سال ۱۳۹۴ با حكم محمدعلی نجفی - معاون رییس جمهور و رییس وقت سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری- بعنوان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی كشور منصوب گردید و در زمان ریاست مسعود سلطانی فر و زهرا احمدی پور در سِمت خود باقی ماند.
او مدیرغرب آسیا در شورای جهانی صنایع دستی، اسطوره شناس، عضو حلقه نشانه شناسی ایران و استادیار گروه فرانسه دانشگاه شهید بهشتی است كه از سال ۱۳۸۱ معاون پژوهشی فرهنگستان هنر و پیش از آن هم معاون پژوهشی در خانه هنرمندان ایران بوده است.
معاون صنایع دستی در حالی از سمت خود استعفا كرده كه با عنایت به نزدیك شدن به ایام نوروز این حوزه درگیر برگزاری نمایشگاه عیدانه صنایع دستی است.


 

1396/12/08
21:12:31
5.0 / 5
4316
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است