انصراف نامور مطلق از شورای جهانی صنایع دستی

انصراف نامور مطلق از شورای جهانی صنایع دستی به گزارش آبی طرح نامور مطلق پس از استعفاء از معاونت صنایع دستی كشور، از مدیریت غرب آسیا در شورای جهانی صنایع دستی هم انصراف داد.


بهمن نامور مطلق در گفت وگو با ایسنا، بیان كرد: نامه ای به شورای جهانی صنایع دستی و غدا هیجاوی- رییس منطقه ای آسیا و اقیانوسیه ارسال كردم و ضمن قدردانی از آنها برای همكاری جهت انجام اتفاقات خوب در ایران، از مسؤولیت خود در بخش صنایع دستی غرب آسیا انصراف دادم.
او ادامه داد: در نامه ای كه به شورای جهانی و رییس منطقه ای آسیا و اقیانوسیه فرستادم، از غدا هیجاوی به علت همكاری برای ثبت جهانی شهرها و روستای صنایع دستی تقدیر كردم؛ زیرا ایران پس از ۵۰ سال میزبان اجلاس شورای جهانی صنایع دستی بود و از سویی توانستیم از همه ی ظرفیت هایمان برای ثبت های جهانی استفاده نماییم.
معاون پیشین صنایع دستی و هنرهای سنتی كشور اضافه كرد: من بعنوان شخصیت حقوقی از ایران و خانم عایشه از كشور عمان به صورت مشترك مدیریت صنایع دستی غرب آسیا را بر عهده داشتیم، گرچه دفتر شورای منطقه ای غرب آسیا فقط در ایران فعال شد.
نامور مطلق ابراز امیدواری كرد، این مسؤولیت را یك ایرانی به خود اختصاص دهد زیرا كشور ما ظرفیت های بسیاری در حوزه صنایع دستی دارد.
بهمن نامور مطلق كه ۸ اسفندماه از سمت خود بعنوان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی كشور استعفا كرد، در اجلاس شورای جهانی صنایع دستی كه مهرماه ۱۳۹۵ در اصفهان برگزار شد، برای دومین بار به صورت مشترك با كشور عمان، بعنوان مدیر صنایع دستی غرب آسیا انتخاب گردید. 

1396/12/25
17:39:53
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: صنایع دستی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است