مدیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر حكم گرفت

مدیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر حكم گرفت آبی طرح: شهرام صارمی مدیر اجرایی سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر شد.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، علی ترابی، مدیركل دفتر موسیقی و رییس سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر در حكمی شهرام صارمی را بعنوان مدیر اجرایی این دوره جشنواره موسیقی فجر منصوب نمود.
در حكم ترابی برای صارمی آمده است:
«نظر به بند ۴ از فصل دوم آیین نامه برگزاری جشنواره موسیقی فجر و با عنایت به حسن شهرت و سوابق مثبت و مختلف جناب عالی در برگزاری رخدادهای موسیقایی، به باعث این حكم بعنوان مدیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب می شوید.
امید است همكاری صمیمانه جناب عالی و همكارانتان با دبیر محترم جشنواره و هم بهره مندی از تجارب دوره های گذشته باعث شود تا جشنواره ای منظم، سلامت و برخوردار از شاخصه های هنری و اجرایی مورد قبول در پیش داشته باشیم.»
شهرام صارمی متولد ۱۳۴۲ تهران، نوازنده كمانچه و دانش آموخته موسیقی دانشگاه هنر است. صارمی با گروه های مختلف موسیقی ایرانی در داخل و خارج از كشور نوازندگی كرده و سال ها در آموزش و تدریس موسیقی و ساز كمانچه فعالیت نموده است.
صارمی از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران بود و معاون اجرایی كانون سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران (۱۳۸۰ ـ ۱۳۷۷) و مدیر امور موسیقی فرهنگسرای هنر (ارسباران) از سال ۱۳۸۰ از سوابق مدیریتی صارمی در زمینه موسیقی است. او مدیریت اجرایی جشنواره ها و رویدادهای مختلف موسیقی را در كارنامه خود دارد و هماهنگی، برنامه ریزی و اجرای بزرگداشت استادان موسیقی ایران را انجام داده است. دبیری و داوری جشنواره های موسیقی، ساخت موسیقی چندین نمایش و نوازندگی در آلبوم های مختلف و موسیقی متن چند سریال از دیگر سوابق حرفه ای صارمی است. شهرام صارمی تابحال طراحی، برنامه ریزی و اجرای بیش از ۱۴۰۰ كنسرت موسیقی در داخل و خارج از كشور و بیش از ۵۰ مستركلاس و برنامه پژوهشی را انجام داده و مقالات و تالیفاتی هم در حوزه موسیقی دارد.1397/04/30
14:39:42
5.0 / 5
4848
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است