آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هنرهای تجسمی جوانان

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هنرهای تجسمی جوانان آبی طرح: آخرین مهلت ارسال اثر به بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ساعت ۱۳ روز چهارشنبه، سوم مرداد ماه است.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی مركز هنرهای تجسمی، بیست وپنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته های ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، حجم، خوشنویسی (نستعلیق)، طراحی، عكاسی، كاریكاتور(كارتون)، نقاشی و نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) برای جوانان ۱۵تا ۲۴ سال ۲۶ تا ۳۰ مرداد ماه امسال در تبریز برگزار می گردد.
هنرمندان جوان متولد یك فروردین ۱۳۷۳ تا ۲۹ اسفند ۱۳۸۲ جهت شركت در این جشنواره می توانند تا سوم مرداد ماه در سایت جشنواره به نشانی www.yafestival.ir ثبت نام و حداقل سه و حداكثر شش اثر خویش را فقط در یكی از رشته های جشنواره ارسال نمایند.
بیست وپنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با حمایت دفتر هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشاركت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همكاری ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به منظور رقابت در عرصه خلاقیت های هنری، ارتقای تخصصی هنرجویان و با هدف شناسایی و معرفی جوانان با عنایت به مؤلفه شایستگی و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر كشور با حضور استادان با سابقه دانشگاهی و هنرمندان ۲۶ تا ۳۰ مرداد ماه امسال در تبریز برگزار می گردد.
بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان دو مرحله دارد كه در اولین مرحله هنرمندان جوان در سایت جشنواره ثبت نام و آثار خویش را ارسال می كنند و بعد از بررسی آثار ارسالی توسط هیات انتخاب، هنرمندان پذیرفته شده در جشنواره اجرای كارگاهی خواهند داشت و در كارگاه های جشنواره با یكدیگر رقابت می كنند.1397/05/02
13:35:19
5.0 / 5
4635
تگهای خبر: تصویر , جشنواره , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است