پیشنهاد غریب همایون شجریان به نتیجه می رسد؟

پیشنهاد غریب همایون شجریان به نتیجه می رسد؟ آبی طرح: همایون شجریان دومین بار است كه طی پنج سال پیشنهاد اجرای كنسرت خیابانی را مطرح می كند و علت آن را هم بهتر شدن حال مردم بیان می كند؛ پیشنهادی كه معلوم نیست چقدر جدی باشد اما سكوت مسؤولان امر هم بر جدی گرفته نشدن آن می افزاید.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، همایون شجریان سال ۹۲ وقتی پیشنهاد اجرای كنسرت خیابانی را مطرح نمود، اظهار داشت كه سال هاست در این فكر بوده است.
او چنین عنوان نمود كه «حاضرم سال آینده برای هر كس كه دلش بخواهد، اجرای خیابانی داشته باشم و البته این اجرا را فقط برای دل مردم و بدون هیچ مناسبتی در نظر گرفته ام كه امیدوارم این شرایط از جانب خانه موسیقی فراهم گردد.»
حالا شجریان بار دیگر می خواهد كنسرتی خیابانی داشته باشد و باز هم علت را بهتر شدن حال مردم مطرح می كند.
وی در بخشی از پیامی كه امروز در فضای مجازی منتشر نموده، نوشته است: «عزیزان، در این ایام كه چون سیاوش در گذر از آتش هستیم، نمی دانم چه نماییم تا حالمان كمی به شود، چنانچه مشكل مجوز نباشد، سراپا در خدمتم تا بدون هیچ انتفاعی كنسرت خیابانی گسترده برای شما عزیزان اجرا كنم، شاید دلمان در كنار یكدیگر آرام گیرد.»
اما آنچه در هر دو پیشنهاد شجریان كه تابحال عملی نشده است پررنگ مطرح می شود، بحث مجوز است؛ این هنرمند در هر دو باری كه پیشنهاد اجرای كنسرت خیابانی را داده، آن را به گرفتن مجوز كنسرت منوط می داند.
این در شرایطی است كه پیگیری های خبرنگار ایسنا برای شرایط مجوز كنسرت خیابانی این هنرمند از جانب مسؤولان موسیقی تا لحظه ی مخابره ی این متن بی پاسخ مانده است.
اما همایون شجریان كه ماه گذشته قصد اجرای كنسرت دیگری را داشت، در نهایت به علت آنچه «مساعد نبودن شرایط اجتماعی و خاص و ویژه بودن این پروژه» عنوان نمود، این پروژه را هم به حالت انتظار درآورد.
این هنرمند در بخشی از مطلب انتشار یافته در صفحه شخصی خود آورده بود، عوامل این پروژه كه البته گفته می شد در تامین پشتیبان مالی دشواری هایی دارد، صلاح دیدند تا این اجرا در زمانی بهتر، روزگاری مهربان تر، با دلی خوش تر و اذهانی سبك بال تر در روزگاری كه مردم شریف این مرز و بوم غم ها و نگرانی های معیشتی كمتری نسبت به حال و آینده خود داشته باشند، به اجرا دربیاید.1397/05/08
21:50:50
5.0 / 5
5494
تگهای خبر: طرح , كنسرت , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است