ارسال ۲۳۰۰ اثر به جشنواره ملی عكس آیات

ارسال ۲۳۰۰ اثر به جشنواره ملی عكس آیات آبی طرح: با به انتها رسیدن مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «عكس آیات» و ارسال نزدیك به ۲۳۰۰ اثر به این جشنواره، داوری آثار چهارم آبان ماه برگزار می گردد.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی «عكس آیات»، با آخر گرفتن مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «عكس آیات» تعداد ۲۲۸۱ اثر توسط ۴۱۹ نفر به این جشنواره ارسال شد. بیشترین آثار این جشنواره كه از ۳۱ استان كشور ارسال شده است، به ترتیب از استان های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و كرمان ارسال شده است.
در بخش ملی ۱۸۳۹ اثر از ۳۳۴ نفر، در بخش ویژه ۱۸۵ اثر از ۲۵ نفر، در بخش استانی ۱۲۴ اثر از ۴۵ هنرمند عكاس و در بخش مردمی ۱۳۲ اثر از ۳۰ نفر به جشنواره ارسال شده است.
محمدرضا علیزاده مدیركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمان دبیری این جشنواره را به عهده دارد و مسعود زنده روح كرمانی دبیر تخصصی و هنری جشنواره ملی «عكس آیات» است.
همینطور جمعه، ۴ آبان ماه آثار رسیده به این جشنواره توسط محمدمهدی رحیمیان، فرهاد سلیمانی، مجید ناگهی، مهدی جعفری، حمید صادقی داوری می گردد.
جشنواره ملی «عكس آیات» با عنوان «قرآن، معنای زندگی» توسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمان با همكاری اداره كل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با ولادت پیامبر رحمت و هفته وحدت در آبان ماه سال۱۳۹۷ در موزه صنعتی كرمان برگزار می گردد.1397/08/03
19:52:14
5.0 / 5
4545
تگهای خبر: تخصصی , جشنواره , صنعت , عكاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است