چهارمین شب جشنواره موسیقی فجر در ایوان شمس

طرح مشكلات موسیقی بانوان در حضور رئیس جشنواره

طرح مشكلات موسیقی بانوان در حضور رئیس جشنواره آبی طرح: در چهارمین شب اجراهای موسیقی فجر، گروه موسیقی «خنیاگران مهر» با حضور علی ترابی، مدیركل دفتر موسیقی وزارت ارشاد و رئیس جشنواره در تالار ایوان شمس به اجرا پرداختند.به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، در این اجرا قطعات قانون و اركستر- عشق است/ شعر از مولوی -قیچك و اركستر -در جستجوی آرامش/ شعر از غلامرضا طریقی-كمانچه و اركستر -ای عشق / شعر از غلامرضا طریقی -تار و اركستر -سخن عشق / شعراز محمدعلی بهمنی -رباب و اركستر -كوبه ای و اركستر -رسوای دل / شعر از رهی معیری -نی و اركستر -چه كنم؟ / شعر از حسن حسینی -عود و اركستر -در محاصره / شعر از كاظم بهمنی-لزگی -مهم بودن توست / شعر از رمضانی -طرحی نو / شعر ازحافظ اجرا شد.

در بخش دوم این اجرا سپس استراحتی كوتاه زمانی كه نوید نوروزی برای اجرای قطعه «ای عشق » به روی صحنه آمد، صدای سالن با مشكل روبه رو شد كه از طرف حضار بلند تذكر داده شد و درخواست داشتند صدا را درست كنند. سپس اتمام این قطعه بهزاد عبدی آهنگساز گروه ضمن عذرخواهی برای مشكل پیش آمده اظهار داشت: این اتفاق امكان دارد در تمام كنسرتهای دنیا پیش بیایید.

وی درانتها هم اشاره ای به سختی كار موسیقی برای بانوان در كشور داشت و اظهار داشت: با تمام این سختی ها كه شما در جریان هستید این بانوان به برای شما به اجرا پرداختند و از تمام این بزرگواران تشكر می كنم.

در اختتام هم با درخواست حضار قطعه «ای عشق» برای دومین بار اجرا شد.

در اختتام هم عكس یادگاری گرفته شد و حضار هم به سمت هنرمندان رفته و عكس سلفی گرفتند.

اعضای این گروه نوید نوروزی (خواننده)، بهزاد عبدی (آهنگساز)، فرزام شكاری (مدیر اجرایی)، مهرنام رستگاری (كمانچه)، سمانه باروتی، نازنین روستا (قیچك)، نگین زاده وكیلی( قیچك بم )، هیلا فیض پور( تار )، ترگل خلیقی (تار و رباب)، صدا سدیفی (قانون)، رخساره رستمی دارستانی (عود)،
بهاره حیدری (تارباس)، شیدا قاضی (نی)، مهرناز دبیرزاده (تمبك و سازهای كوبه ای)، فاطمه السادات ملك زاده (دف و دایره) بودند.
1397/11/28
15:30:42
5.0 / 5
3945
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است