مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران:

پایانه صادراتی صنایع دستی آماده است

پایانه صادراتی صنایع دستی آماده است آبی طرح: مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران اعلام نمود كه فضا برای پایانه صادراتی صنایع دستی فراهم گشته است و با عنایت به تصمیم معاونت صنایع دستی كشور برای بهره برداری از این فضا، می تواند شروع به كار كند.


دلاور بزرگ نیا _ مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران _ در این زمینه به ایسنا توضیح داد: ساختمانی در كیلومتر هفت جاده كرج معروف به انبار كرج وجود داشت كه طی صلح نامه ای توسط شركت تصفیه صنایع دستی در اختیار سازمان میراث فرهنگی تهران قرار گرفته بود كه ما هم سال قبل حدود ۴۰۰ میلیون تومان برای آماده سازی آن هزینه كردیم.
او افزود: هم اكنون این فضا كاملاً آمادگی این را دارد كه بعنوان یك پایانه صادراتی كار خویش را آغاز كند؛ كه یا می تواند با برگزاری یك مزایده به بخش خصوصی داده شود یا اینكه به صورت دولتی فعالیت خویش را شروع كند. به صورت كلی این پایانه می تواند نویدبخش اتفاقی خوب در حوزه صنایع دستی كشور باشد.
بزرگ نیا تصریح كرد: آنهایی كه به صادرات جدی و تخصصی تر فكر می كنند و می خواهند كالاهای خویش را به صورت اختصاصی برای حمل و نقل آماده كنند، می توانند از این پایانه تخصصی استفاده كنند. همینطور در این پایانه صادراتی غرفه های تعریف شده است كه نماینده كشور مقصد هم می تواند حضور داشته باشد.
دبیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران درباره زمان شروع به كار این پایانه صادراتی هم بیان كرد: ساختمان آماده است و با عنایت به اینكه معاونت صنایع دستی كشور چه تصمیمی برای بهره برداری از این فضا داشته باشد، می تواند شروع به كار كند.1398/02/12
12:11:41
5.0 / 5
4017
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است