انجمن موسیقی و دفتر آموزش وزارت ارشاد تفاهم نامه امضا كردند

انجمن موسیقی و دفتر آموزش وزارت ارشاد تفاهم نامه امضا كردند آبی طرح: تفاهم نامه همكاری دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و انجمن موسیقی ایران به امضا رسید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با استناد بند الف ماده ۷ مصوبه ۴۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی و به منظور افزایش كیفیت آموزش های هنری، ایجاد مشاركت و بهره گیری از توانایی های علمی، هنری، آموزشی و تحقیقاتی انجمن های تخصصی در ارتقای فعالیت های تخصصی آموزش موسیقی، تفاهم نامه همكاری دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و انجمن موسیقی ایران به امضا رسید.
استانداردسازی و ارتقای سطح دانش مدیران مسئول و مربیان آموزشگاه های آزاد موسیقی، امكان سنجی و آمایش سرزمینی آموزش موسیقی همین طور مكانیزه كردن فعالیت ها و ایجاد یك سامانه واحد الكترونیكی، ارزشیابی مستمر دستاوردهای آموزشی آموزشگاه های آزاد موسیقی كشور از اهداف این تفاهم نامه است.
به منظور برنامه ریزی و اجرای مفاد این تفاهم نامه، كمیته ای تخصصی و هنری متشكل از ۵ نفر كه دو نفر نماینده از دفتر آموزش و دو نفر نماینده از انجمن موسیقی ایران و یك نفر نماینده به انتخاب دفتر آموزش از بین مدیران مسئول آموزشگاه های آزاد موسیقی تشكیل خواهد شد.
تدوین شیوه نامه ها و دستورالعمل های اجرایی در سوژه تفاهم نامه و بررسی مفاد و تأیید هر یك از قراردادهای اجرایی در سوژه تفاهم نامه همین طور برنامه ریزی و نظارت بر اجرای اهداف تفاهم نامه در اجرای تصمیمات مشترك از وظایف این كمیته شمرده می شود.
منبع:

1398/03/03
22:35:37
5.0 / 5
3934
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است