حمید جبلی رستم و دیو و آشنایان را روی دیوار می برد

حمید جبلی رستم و دیو و آشنایان را روی دیوار می برد آبی طرح: حمید جبلی این روزها هم درگیر برگزاری نمایشگاه تازه خود است و هم در انتظار ورود تازه ترین كتابش به بازار كتاب.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، این هنرمند كه در كارنامه هنری اش، نوشتن نمایشنامه و فیلمنامه، فیلمسازی، عكاسی، نقاشی، بازیگری، صداپیشگی و تئاتر عروسكی و... را دارد، در اولین روزهای پاییزی، مشغول برنامه ریزی برای برگزاری تازه ترین نمایشگاه نقاشی خود است و در عین حال مقرر است كتاب تازه اش میهمان كتابفروشی ها شود.
نمایشگاه تازه او یك نمایشگاه نقاشی است با نام «رستم و دیو و آشنایان» كه در شیراز برگزار می گردد.
نمایشگاه تازه این هنرمند یك نمایشگاه انفرادی است كه در آن حدود ۲۰ تابلوی نقاشی از حمید جبلی به معرض نمایش گذاشته می شود.
این نمایشگاه در گالری «سروناز» شیراز برپا می شود و افتتاحیه آن فردا (پنجشنبه) ۱۸ مهر ماه است و جبلی برای این برنامه، راهی شیراز خواهد شد.
آثار نمایشگاه «رستم و دیو و آشنایان» اكرولیك روی بوم و فضای آنها نزدیك به نقاشی قهوه خانه ای است.
نقاشی های حمید جبلی از روز ۱۸ مهر ماه بر دیوار نمایشگاه «سروناز» شیراز قرار می گیرند و به مدت یك هفته میهمان شهر «سعدی» و «حافظ» خواهند بود.
سازنده فیلم های «پسر مریم» و «خواب سفید» با كتاب تازه خود میهمان كتابفروشی ها هم می شود؛ كتابی كه نامش «خاطرات پسربچه شصت ساله» است و ۳۲ قصه را دربرمی گیرد؛ قصه هایی كه از زمان تولد تا پنج سالگی را روایت می كنند. این مجموعه در ۵ سالگی جبلی تمام می شود و مجموعه دومی هم دارد كه نامش «رفتن به دبستان» و مقرر است بعدتر منتشر شود.
«خاطرات پسربچه شصت ساله» را نشر «پریان» منتشر می كند و مقرر است نیمه دوم مهر ماه وارد بازار شود تا حمید جبلی در ماه تولد خود، دو رویداد هنری را رقم زده باشد.
همین ناشر قبل از این نمایشنامه «دوستان با محبت» دیگر اثر این هنرمند را منتشر نموده بود، نمایشنامه ای كه شهریور سال ۹۵ در مجموعه تئاتر شهر رونمایی گردید.
جبلی كه سال ها تجربه عكاسی در تئاتر را دارد، سال ۹۶ نیز نمایشگاه نقاشی دیگری را با نام «كابوس های شیرین» در گالری «آتبین» برپا كرد و سال ۹۷ نیز نمایشگاه عكس خودرا با نام «ماسوله ۶۷ » در همین گالری برگزار كرده بود.
منبع:

1398/07/18
14:07:37
5.0 / 5
4075
تگهای خبر: بازیگر , عكاس , عكاسی , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است