اعتبار حوزه فرهنگ و هنر افزایش می یابد

اعتبار حوزه فرهنگ و هنر افزایش می یابد به گزارش آبی طرح معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: افزایش اعتبار حوزه فرهنگ و هنر با جدیت دنبال می شود.


لادن حیدری روز یكشنبه در نشست با استاندار بوشهر اضافه كرد: حوزه فرهنگ همیشه مظلوم بوده و كمترین اعتبارات را داشته است اما در این دوره سعی شده است از همه توان و ظرفیت برای اعتلای بیشتر فرهنگ و هنر در سراسر كشور استفاده گردد.
وی بیان كرد: وقتی می بینیم كه خانواده ها برای خرید كتاب و سایر كارهای فرهنگی و هنری بودجه لازم را ندارند عمیق ناراحت می شویم و امیدواریم كه همه مردم بتوانند از امكانات حوزه فرهنگی و هنری بهره مند شوند.
حیدری افزود: وزارت ارشاد با دارا بودن ۶ معاونت مهم همچون معاونت های هنری، قرآن و عترت، مطبوعاتی، سینمایی، فرهنگی و امور كتاب، ستاد گسترده و عملیاتی دارد و به تمام استانها به ویژه استان های كمتر برخوردار توجه خاصی داریم.
وی اظهار داشت: افزایش اعتبار حوزه فرهنگی و هنری مورد توجه و تاكید قرار دارد و علی رغم مشكلات اعتباری نهایت اهتمام صورت گرفته است تا استانها با كمترین چالش ممكن مواجه باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت: در بخش زیرساخت ها در استان بوشهر با حمایت استاندار، اقدام های خوب و قابل توجهی انجام شده است و امیدواریم تداوم یابد.
حیدری تصریح كرد: ۲۰ پروژه نیمه تمام فرهنگی هنری در استان بوشهر وجود دارد كه بعنوان مطالبات اصلی مردم پیشرفت خوبی دارند و اهتمام داریم در كمترین زمان ممكن به بهره برداری برسند.
حضور در شورای اطلاع رسانی استان، دیدار با مدیران سازمان‎های تابعه و كاركنان اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان بوشهر از دیگر برنامه های سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان بوشهر است.منبع:

1398/09/24
12:06:54
5.0 / 5
3815
تگهای خبر: خرید , سازمان , سینما , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است