فعال رسانه ای:

ترامپ اصلی ترین فرماندهان مبارزه با داعش را هدف قرار داد

ترامپ اصلی ترین فرماندهان مبارزه با داعش را هدف قرار داد به گزارش آبی طرح «ابوالفضل فاتح» فعال سیاسی و رسانه ای اظهار داشت:  ترامپ پرده ای دیگر از چهره بی نقاب آمریكا برداشت و اصلی ترین فرماندهان مبارزه با داعش و القاعده را هدف قرار داد تا ثابت شود چه اندازه امپریالیسم آمریكایی با این جریانات تروریست و افراطی هم كاسه است.


«ابوالفضل فاتح» در پیامی درباب شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرماندهی كبیر و از شخصیت های ماندگار و یادگاران مكتب امام (ره) و دوران دفاع مقدس بود كه شجاعت ها و جانفشانی های درخشان و جاودانی را از خود برجای گذاشت. او عاشقانه و شتابناك به جوار حق تعالی شتافت و همه شیفتگانش را در اندوه و حسرت و شوكی بزرگ فرو برد.
وی اضافه كرد: بی مجامله سردار شهید قاسم سلیمانی الگوی فرهنگ و ادب مقاومت، نماد شایسته یك فرمانده بلند بالا، یك شخصیت ملی و بین المللی و افتخار ایران و ایرانیان و چهره ای ماندگار در تاریخ ایران و مقاومت اسلامی خواهد بود.
این فعال رسانه ای اظهارداشت: او خدمتگزار واقعی و بی ادعای ایران و اسلام بود كه بیشتر از هر چیز به عزت اسلام و ایران می اندیشید. جان عزیزی از میان ما پركشید كه سالیان سال برای جایگزینی او كم خواهد بود. او عزیز بود و بی شك هر جریان و گروه سیاسی در این فقدان بزرگ، تلخ كام و اندوهگین و عزادار است و این اقدام بسیار جنایتكارانه و تروریستی آمریكا و ترامپ را قویا محكوم خواهدنمود.
فاتح اشاره كرد: در این واقعه، ترامپ پرده ای دیگر از چهره بی نقاب آمریكا برداشت، و اصلی ترین فرماندهان مبارزه با داعش و القاعده یعنی سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و جمعی دیگر از همرزمان ایرانی و عراقی شان را هدف قرار داد تا ثابت شود تا چه اندازه امپریالیسم آمریكایی با این جریانات تروریستی و افراطی هم كاسه است و هدف اصلی نه داعش كه سلطه كامل بر منطقه است.
وی اشاره كرد: اقدام بسیار خطرناك آمریكا، عبور از خطوط قرمزی بود كه پی آمدهای قابل انتظاری در منطقه خواهد داشت و روزهای دشوارتری را برای آمریكا پدید خواهد آورد و البته این خطای محاسباتی و استراتژیك آمریكا، ایران اسلامی را نسبت به ماهیت شیطانی آمریكا متحد و عراق را ضد آمریكا به خیزش آورده و لزوم ترك آمریكا از منطقه تسریع خواهدنمود.
فاتح افزود: این شهادت های مظلومانه رزمندگان و فرماندهان ایرانی و عراقی خصوصاً شهادت سردار سرفراز و شریف اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و سردار ابومهدی المهندس را به سهم خود به همه مردم عزیز ایران و عراق و شیعیان جهان تسلیت عرض كرده و از خداوندمنان می طلبم كه ارواح مطهر این شهیدان بلند مرتبه را با اولیاء الله و سرور آزادگان حضرت سید الشهدا (ع) و یاران با وفایشان محشور فرماید.منبع:

1398/10/13
20:04:45
5.0 / 5
3685
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است