در گفت وگو با آبی طرح اعلام شد

محمدرضا شجریان بزودی از بیمارستان مرخص می شود

محمدرضا شجریان بزودی از بیمارستان مرخص می شود به گزارش آبی طرح یكی از پزشكان معالج محمدرضا شجریان درباره ی وضعیت پزشكی این استاد آواز كشورمان، اظهار داشت: حال این هنرمند موسیقی حالا در وضعیت بهتر و ثابتی قرار دارد و بزودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.


محمدرضا شجریان كه روز گذشته برای انجام چك آپ پزشكی در یكی از بیمارستان های تهران بستری شده بود، حالا در وضعیت بهتری قرار دارد و امروز یا فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد.
حسن عباسی ـ دكتر هماهنگ كننده تیم پزشكی محمدرضا شجریان ـ درباره علت بستری شدن این هنرمند، به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: خیلی سال است كه خدمت استاد هستم و از امورات پزشكی ایشان اطلاع دارم. در اینجا هماهنگی بین تیم پزشكان استاد را من انجام می دهم. او تغییر چندانی نداشته است و هر چند وقت یك مرتبه می خواهیم كه بیایند تا علائم مختلف را برای پیگیری بیماری شان كنترل نماییم و بدین منظور یكی ـ دو روز در بیمارستان بستری می شوند.
او درباره وضعیت ریه های محمدرضا شجریان توضیح داد: ریه ایشان از قبل مشكل داشت و الان بهتر از قبل است و خوشبختانه آب آنچنانی ندارد.
دكتر هماهنگ كننده تیم پزشكی محمدرضا شجریان همینطور اظهار نمود كه حالا حال این هنرمند بهتر و وضعیتش در حال كنترل است.
دكتر عباسی همینطور درباره بخشی كه محمدرضا شجریان در آن بستری شده است هم اظهار داشت: استاد شجریان حالا در بخش سی سی یو بستری است؛ چون كه این بخش ایزوله است و می توان رفت و آمدها را كنترل كرد.1398/11/07
20:55:21
5.0 / 5
3862
تگهای خبر: آواز , استاد , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است