با حكم دبیركل مجمع جهانی اهل بیت (ع)؛

مدیر شبكه تلویزیونی جهانی ثقلین انتخاب شد

مدیر شبكه تلویزیونی جهانی ثقلین انتخاب شد به گزارش آبی طرح دبیركل مجمع جهانی خاندان (ع) در احكام جداگانه ای محمدكاظم كاظمی را بعنوان مدیر شبكه ثقلین و مرتضی شمسی را بعنوان رئیس شورای سیاستگذاری این شبكه تلویزیونی جهانی منصوب نمود.


آیت الله رضا رمضانی دبیركل مجمع جهانی خاندان (ع) در احكام جداگانه ای محمدكاظم كاظمی را بعنوان مدیر شبكه ثقلین و مرتضی شمسی را بعنوان رئیس شورای سیاستگذاری شبكه ثقلین را انتخاب كرد.
در متن حكم آیت الله رمضانی برای مدیر شبكه ثقلین آمده است: «انتظار می رود با درك عمیق و توجه وافر به معارف غنی خاندان (ع) نسبت به برنامه سازی خلاقانه، حرفه ای و متنوع در چارچوب های جذاب، زیبا و مخاطب پسند موجبات تحول و ارتقاء و رشد كمی و كیفی شبكه ثقلین را فراهم سازید.
همچنین حضور مؤثر و ویژه در فضای مجازی، ورود به حوزه های سبك زندگی اسلامی، اخلاق و خانواده با رویكرد جلب مخاطبان جوان مورد توجه و اهتمام واقع شود. انتظار می رود با بهره گیری از راهبردها و سیاست های مجمع جهانی اهل بیت(ع)، شورای سیاستگذاری ثقلین و تجارب و دانش نخبگان حوزه رسانه، برای ارتقاء شبكه اهتمام ویژه داشته باشید.»
همچنین در متن حكم آیت الله رمضانی برای رئیس شورای سیاستگذاری شبكه ثقلین آمده است: «با توجه به اهمیت نقش برنامه ریزی در انجام وظایف و نیل به اهداف رسانه ای، ترسیم نقشه راه شبكه ثقلین بر عهده شورای سیاستگذاری است.
رجاء واثق دارم با اعمال تدابیر و با بهره گیری از توانمندی اعضای شورای سیاستگذاری، نظارت دقیق بر اجراء دستورالعملهای شورا و همینطور اهداف عالیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) در شبكه ثقلین را پیگیری نمائید.
همچنین طی حكمی از جانب آیت الله رمضانی؛ محمدعلی حجازی بعنوان عضو شورای سیاستگذاری شبكه ثقلین انتخاب شد.
شبكه بین المللی ماهواره ای ثقلین كه زیر نظر مجمع جهانی خاندان (ع) فعالیت دارد، با رویكرد جدید به زبان های مختلف، به تبیین مدرسه جامع خاندان (ع) در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می پردازد و مقرر است برنامه های این تلویزیون به چهار زبان افزایش یابد كه حالا برنامه های آن به زبان های عربی و انگلیسی پخش می شود.


1398/11/16
14:02:19
5.0 / 5
3829
تگهای خبر: زندگی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است