كنسرت بنیامین بهادری به علت كرونا آنلاین برگزار گردید

كنسرت بنیامین بهادری به علت كرونا آنلاین برگزار گردید به گزارش آبی طرح كنسرت لغوشده بنیامین بهادری كه پیشتر قرار بود ششم اسفند در سالن ۱۵۰۰نفری برج میلاد و در دو سانس برگزار شود، شب گذشته به صورت مجانی در بخش زنده (لایو) صفحه اینستاگرام این هنرمند برگزار گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، بنیامین بهادری در ابتدای این اجرا با تشكر از حضور طرفدارانش اظهار داشت: قرار بود امشب همدیگر را حضوری ببینیم، حالا هم این اتفاق خواهد افتاد، با این تفاوت كه قرار بود تنها سه هزار نفر در سالن در دو سانس همراه ما باشند، اما حالا برای خانواده هفت هزار نفری اجرا می نماییم. این كنسرت را به احترام شما و برای دور شدن تان از خبرهای بد برگزار می نماییم.
بنیامین بهادری به همراهی استیو آوانسیان (رهبر اركستر)، هسو اله وردی و امیل موسی خانی نزدیك به یك ساعت برای علاقه مندانش قطعات پیشنهادی را اجرا كرد.
این خواننده در پاسخ به این سؤال كه ایده این كار پیشنهاد چه كسی بود، اظهار داشت: ما در بنیامین موزیك هیچگاه كسانی را كه دوست شان داریم، ناامید نمی خواهیم. روزی كه خبر لغو كنسرت ها آمد این ایده به نظرم رسید و دوستان مثل همیشه همراهی ام كردند. مطمئن هستم دوستان دیگر هنرمندم هم از این ایده استقبال می كنند.
كنسرت مجازی بنیامین بهادری از ساعت ۲۰: ۳۰ شروع شد و در ۲۱: ۴۰ به پایان رسید.
چندی قبل در جهت جلوگیری از شیوع ویروس كرونا و شرایط پیش آمده، تمامی اجراهای موسیقی به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لغو شد.1398/12/09
23:30:11
5.0 / 5
3263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است