بهار علم و دانش در برنامه های زمستان رادیو

بهار علم و دانش در برنامه های زمستان رادیو آبی طرح: برنامه های منتخب حوزه «علمی» فصل زمستان معاونت صدا در رادیو اعلام گردید.به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، برنامه های كاوشگر رادیو جوان، روزنه و خیابان فرصت رادیو گفت و گو بعنوان برنامه های منتخب علمی معاونت صدا در زمستان سال جاری معرفی شده اند.

برنامه گفت و گو محور كاوشگر شامل نقد و بررسی مسائل و موضوعات علمی، اقتصادی ایران و جهان برمبنای پژوهش های روز جهانی، بهره گیری از پژوهشهای نوین جهانی پیرامون موضوعات برنامه، مشورت با متخصصین حرفه ای دانشگاهی برای بسط و پردازش موضوعات برنامه، رصد نقشه جامع علمی كشور و سند چشم انداز ۱۴۰۴ و پرداختن به اصول و تبدیل كردن آنها به سبد مطالبه عمومی جامعه است.

این برنامه با موضوع علمی فناوری شنبه تا پنجشنبه به تهیه كنندگی الناز میراعلایی، نازنین علیدادیانی و گویندگی سیاوش عقدایی و محسن رسولی ساعت ۹ بامداد پخش می شود.

برنامه های رادیو جوان از موج FM ردیف ۸۸ مگاهرتز شنیده می شود.

روزنه نگاهی به آخرین رویدادهای حوزه علم و فناوری در ایران و كشورهای دیگر با تمركز بر یك موضوع خاص و واحد دارد. نقد و بررسی تجربه كشورهای دیگر در آن موضوع، نگاهی به جایگاه ایران در بین كشورهای منطقه در موضوع برنامه، گفتگوی كارشناسی با مسئولان مربوطه در حوزه علم و فناوری، تازه های IT و حوزه نرم افزارها و اپلیكیشن های كاربردی از دیگر بخش های این برنامه است.

این مجله رادیویی با موضوع تازه های علم و فناوری، شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹: ۳۰ به تهیه كنندگی بهزاد محمودزاده و كارشناس حمید شریف نیا پخش می شود.

خیابان فرصت شب نشینی با نخبگان، صاحب نظران و اساتید حوزه علم و فناوری و ارائه آخرین اطلاعات درباب تازه های محصولات دانش بنیان، گفتگو با مسئولان و متولیان این حوزه، بررسی چالش های حوزه علم و فناوری و جایگاه ایران در رشد و شتاب علمی جهان از بخش های متنوع این برنامه است.

این مجله رادیویی با موضوع چالش های حوزه علم و فناوری به تهیه كنندگی حمید شریف نیا و كارشناس مجری سیدمحمد حسینی ارجمند، دوشنبه ها ساعت ۲۲ پخش می شود.

برنامه های رادیو گفت و گو از موج FM ردیف ۱۰۳.۵ مگاهرتز شنیده می شود.منبع:

1398/12/14
13:57:39
5.0 / 5
3580
تگهای خبر: تخصصی , فناوری , مجله , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است