دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت

دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت آبی طرح: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به درخواست هنرمندان پیشكسوت و پیشنهاد معاون امور هنری دستور به ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت، داد.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، به دنبال درخواست هنرمندان عضو این مؤسسه، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقال موسسه هنرمندان پیشکسوت از زیر مجموعه معاونت هنری به زیرمجموعه وزیر را پیشنهاد نمود که سیدعباس صالحی با این پیشنهاد موافقت نمود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به نامه معاون امور هنری ضمن تشکر از ارائه این پیشنهاد، دستور داد: «شایسته است با قید فوریت ضمن طرح موضوع در هیات امنای موسسه و مبادرت به اصلاح اساسنامه، برای تصویب آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام لازم صورت گیرد. »
قبل از این سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باتوجه به فراگیر بودن عرصه ها و رشته های موضوع فعالیت موسسه هنرمندان پیشکسوت، نسبت به حوزه های زیرمجموعه معاونت امور هنری و خواسته هنرمندان در خصوص ارتقای ساختاری موسسه پیشنهاد فوق را مطرح کرده بود.
همین طور برخی از هنرمندان پیشکسوت در نشست هم اندیشی که مدتی پیش انجام شد این درخواست را مطرح کرده بودند.
منبع:

1399/02/26
14:31:34
5.0 / 5
2131
تگهای خبر: اصلاح , پیشكسوت , طرح , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است