سه سریال جدید روی آنتن رادیو نمایش، جوان و سلامت

سه سریال جدید روی آنتن رادیو نمایش، جوان و سلامت آبی طرح: سه سریال جدید رادیویی تولیدشده در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو از شنبه پیش رو (26 مهر) از شبكه های رادیویی نمایش، جوان، سلامت و ورزش پخش می شود.


به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال رادیویی هفت قسمتی قاب های بی روبان که به سفارش رادیو سلامت تولید شده داستان یک مددکار اجتماعی از اعضای انجمن اهدای عضو را روایت می کند که در آستانه تولد چهل سالگی اش در کوشش برای پیدا کردن کلیه مناسب برای کودکی به نام سانیا است.
این سریال رادیویی به نویسندگی هلن بهرامی، کارگردانی ایوب آقاخانی، تهیه کنندگی ژاله محمد علی و با تلاش هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، از روز شنبه ساعت ۶: ۱۵ روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت ۲۱: ۳۰ از شبکه رادیویی سلامت پخش خواهد شد.
همین طور سریال رادیویی اسفار که موضوعی واقعی و تاریخی دارد به سفارش رادیو ورزش در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده که داستان زندگی سید حسن شجاعت معروف به سید حسن رزاز، باستانی کار و پهلوان تهران در دوره قاجار و پهلوی را روایت می کند. شهرت سید حسن رزاز در کشتی و جوانمردی نه فقط در ایران بلکه به بیرون از مرزها کشیده شده است.

اسفار به نویسندگی پوریا موسوی، کارگردانی میرطاهر مظلومی، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساعت ۸: ۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۱۳: ۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو ورزش می رود.
سریال رادیویی کوک اشتباه نیز از روز شنبه روی آنتن شبکه های رادیویی جوان و نمایش می رود. کوک اشتباه که به سفارش رادیو جوان تولید شده توسط الهام نظری و سینا عباسی نوشته شده که موضوع آن در مذمت و نکوهش تفرقه است.
این سریال ۵ قسمتی به کارگردانی مهرداد مهماندوست، تهیه کنندگی ژاله محمد علی و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساعت ۲: ۳۰ بامدادان از رادیو جوان پخش می شود و ساعت ۸: ۴۵ دقیقه روی آنتن رادیو نمایش می رود.منبع:

1399/07/26
13:40:30
5.0 / 5
1563
تگهای خبر: آنتن , زندگی , فرهنگ , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است