مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی عنوان كرد؛

تولید فیلمهای مشاركتی فاخر سینمای مقاومت در ۴۰سالگی دفاع مقدس

تولید فیلمهای مشاركتی فاخر سینمای مقاومت در ۴۰سالگی دفاع مقدس مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی اظهار داشت: سال جاری در چهل سالگی آغاز دفاع مقدس، به غیر از فعالیتهای فرهنگی كه از شروع سال تابحال انجام شده، فیلم هایی باكیفیت و محتوای متفاوت، با مبحث دفاع مقدس و مقاومت ساخته خواهد شد.


به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی علیرضا تابش اظهار داشت: بنیاد سینمایی فارابی طی سه دهه اخیر توجه ویژه ای به مفهوم مقاومت داشته است و در سالهای گذشته هم شاهد ساخته شدن فیلم هایی اثرگذار با این مضمون بوده ایم.
تابش اظهار داشت: فیلمهای با مبحث مقاومت و دفاع مقدس، تولیدی سخت دارند و برای ساخت به بودجه و پشتیبانی نیاز دارند و از جانب بنیاد سینمایی فارابی با چند نهاد مذاکره شد تا سال جاری فیلمهای مشارکتی فاخری در این عرصه تولید شود.
او افزود: سال جاری هم با وجود همه مشکلات و شرایط ویژه ای که داریم، در کنار کارگردانان باتجربه، با کارگردانان جوانِ مستعد هم مذاکره کرده ایم و فیلمهای متفاوتی با محوریت مفهوم مقاومت، با هدف ارتباط با مخاطب نوجوان و جوانان و خانواده ها در راه تولید و یا آماده سازی است. از فیلمهای سال جاری با مضمون دفاع مقدس که بامشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده، یک فیلم آماده نمایش و دو فیلم در مرحله فنی است. دو فیلم دیگر مراحل پیش تولید را می گذرانند.
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی اضافه کرد: این یک شعار نیست بلکه حقیقت است که همه ما به قهرمانان واقعی این مرز و بوم در عرصه مقاومت مدیونیم و در سینما باید با عرضه آثار باکیفیت، دین مان را به این عزیزان، ادا نماییم.


1399/09/01
12:11:37
5.0 / 5
1078
تگهای خبر: بنیاد , سینما , فرهنگ , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است