دبیركل ستاد صیانت از آثار سینمایی منصوب گردید

دبیركل ستاد صیانت از آثار سینمایی منصوب گردید رئیس سازمان سینمایی طی حکمی محمدرضا فرجی را بعنوان دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب نمود.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، طی حکمی از طرف حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی، محمدرضا فرجی بعنوان دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب گردید.
در حکم حسین انتظامی خطاب به محمدرضا فرجی آمده است:

«با توجه به وظایف و ماموریت های ذاتی سازمان و با تاکید بر جلب همکاری و مشارکت همه جانبه صنوف سینمایی شامل تهیه کنندگان، موسسات توزیع و پخش سینمایی و غیر سینمایی و نظیر آن و بمنظور ایجاد امنیت و تثبیت و تقویت فضای اطمینان بخش برای عرضه آثار سینمایی و سمعی و بصری به سبب این حکم بعنوان «دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری» منصوب می شوید.
هماهنگی با نهادهای ذیربط و تشکیل ستاد مذکور با مشارکت صنوف سینمایی برای انجام فعالیت فرهنگی‏- ترویجی و مبارزه با شبکه های غیرمجاز و هدایت دبیرخانه استانی ستاد مذکور همچون ماموریت های جنابعالی می باشد...»
فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی است.


1399/11/15
12:52:58
0.0 / 5
872
تگهای خبر: سازمان , سینما , فرهنگ , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است