برنامه كارگاه های چاپ دستی جشنواره تجسمی فجر

برنامه كارگاه های چاپ دستی جشنواره تجسمی فجر به گزارش آبی طرح کارگاه های بخش چاپ دستی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر هر روز از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۶ در موسسه فرهنگی هنری صبا برپاست.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، این روزها در سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر کارگاه های چاپ دستی برپا است.
روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه آنالی وکیلی با عنوان آشنایی با لیتوگرافی کارگاهی را در حضور هنرجویان و علاقمندان این رشته برپا کرد. همینطور روز گذشته و امروز کارگاه تکنیک های کالکوگرافی با حضورمهدی گودینی در حال برگزاری است.
۲۵ و ۲۶ بهمن ماه کارگاهی با حضور احسان خاکسار با عنوان لینوکات، ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه کارگاهی با حضور فرشته متقی با عنوان کاغذ سازی و ۲۹ و ۳۰ بهمن کارگاهی با حضور احمد وکیلی با عنوان چاپ خلاق در موسسه صبا و در کنار برگزاری نمایشگاه آثار چاپ دستی با عنوان عیدی سازی برپاست.
این کارگاه ها از ساعت ۱۰ بامداد برپا می شود و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد.
حضور هنرجویان و علاقمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی در این کارگاه ها آزاد است.
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تا ۳۰ بهمن ماه به کار خود ادامه می دهد و ‏بازدید ‏از ‏نمایشگاه این جشنواره به ‏صورت حضوری با رعایت پروتکل هااز ساعت ۱۰ ‏تا ۱۸ هر ‏روز و ‏همچنین مجازی در دسترس می باشد.‏
منبع:

1399/11/26
12:26:07
0.0 / 5
750
تگهای خبر: جشنواره , چاپ , فرهنگ , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است