تیم مدیریتی قدیمی ترین مجله سینمایی ایران تغییر نمود

تیم مدیریتی قدیمی ترین مجله سینمایی ایران تغییر نمود به گزارش آبی طرح مجله «فیلم» بعنوان قدیمی ترین مجله سینمایی ایران گرفتار تغییر و تحولات در تیم مدیریتی خود شد.به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، دبیر تحریریهٔ مجله فیلم با انتشار مطلبی در اینستاگرام از تغییرات اساسی در تیم مدیریتی این مجله و کناره گیری الزامی بنیان گذاران این نشریه اطلاع داد.

عباس یاری دبیری، ضمن اشاره به جدایی خودش و هوشنگ گلمکانی از تیم مدیریتی این مجموعه نوشت: با درگذشت مسعود محرابی که صاحب امتیاز این مجله بود، پسر زنده یاد محرابی سکان این نشریه را به دست گرفته و بنیان گذاران این نشریه توسط صاحب امتیاز جدید کنار گذاشته شده اند.

عباس یاری اعلام نمود: طی این سال ها دوره های هولناکی مثل جنگ و موشک و بمب و تحریمِ بخشی از تهیه کنندگان و بی کاغذی و بی پولی را پشت سر گذاشته ایم اما خوشحالیم خاطرات ماندگاری از حضور پرمهر شما در قلب مان به یادگار مانده که با هیچ بهای مادی قابل محاسبه نبوده و نیست.

وی در ادامه اضافه کرد: حالا پانصد و هشتاد و یکمین شمارهٔ ما این دفعه با یک تاخیر شش روزه، اما به «سلامت» انتشار یافته است. آرزو می کنم این کشتی با پیاده شدنِ اجباریِ بنیانگذارانش توسط پویا مهرابی، مدیر تازهٔ مجله فیلم که وارث امتیاز پدر شده، با همان سلامت، به راهش ادامه دهد.

به گزارش آبی طرح به نقل از ایرنا، مسعود مهرابی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامهٔ فیلم بود و هوشنگ گلمکانی و عباس یاری، دبیری شورای نویسندگان و دبیری تحریریه این مجله را برعهده داشتند. این نشریه در سال ۱۳۶۱ با نام «سینما در ویدئو» شروع به کار کرد و از سال ۱۳۶۲ به فیلم تغییر نام داد.منبع:

1399/12/07
12:17:15
0.0 / 5
556
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است