معاون مطبوعاتی:

رسانه ها به جای نامزدها، برنامه های آنان را معرفی كنند

رسانه ها به جای نامزدها، برنامه های آنان را معرفی كنند به گزارش آبی طرح معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید دوسویه بودن رسانه بعنوان ماهیت آن، اظهار داشت: رسانه هایی که با جریان یک طرفه فعالیت می نمایند همان بولتن و بروشور هستند.به گزارش روز یکشنبه ایرنا از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد خدادی درباره نقش رسانه ها در حضور حداکثری و انتخابات آگاهانه، با بیان اینکه در صورت نبودن بستر رسانه مردم از انتخابات و نتیجه آن آگاه نمی شوند، اظهار داشت: رسانه ها در مورد حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح نقش مهمی به عهده دارند.

وی ضمن اشاره به ضرورت تبیین رسانه ها در مورد انتخابات، اضافه کرد: آینده معیشتی، امنیتی، مناسباتی و محیطی مردم در گرو نقش آفرینی در انتخابات است.

خدادی وظیفه رسانه ها را منطبق سازی اطلاعات با حقیقت دانست و افزود: رسانه ها ضمن عرضه اطلاعات کاربردی و کارکردی باید منعکس کننده همه صداها باشند.

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش رسانه ها را اطلاع رسانی به مردم در راه انتخاب صحیح دانست و اظهار داشت: رسانه ها به جای انتخاب اسم باید به انتخاب برنامه بپردازند.

خدادی ضمن اشاره به این که بعضی از رسانه ها فقط نقدها را منتشر می کنند، خاطرنشان کرد: نباید جریان رسانه ای ما فقط نقاط تاریک و نقطه ضعف ها را به مردم نشان دهند.

وی بر ضرورت دو سویه بودن و روشن گرا بودن رسانه تصریح کرد و اضافه کرد: در کنار نقاط تاریک و نقد ها باید نسخه های پیشنهادی هم عرضه شوند.

خدادی با بیان اینکه در کنار نقاط ضعف باید نقاط قوت هم بازگو شوند، اظهار داشت: ماهیت یک رسانه در دو سویه بودن آن رسانه است. رسانه ای با جریان یک طرفه همان بولتن و بروشور است.

وی با بیان اینکه رسانه نه تنها در انتخابات بلکه در همه انتخاب های زندگی روزمره هم نقش آفرینی می کند، تصریح کرد: موفقیت یک رسانه در بازنشر چاره در کنار بیان مشکلات و از دیدگاه افراد مختلف است.منبع:

1400/01/29
20:58:05
5.0 / 5
294
تگهای خبر: زندگی , عكس , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است