رئیس و سخنگوی هیأت مدیره خانه موسیقی انتخاب شدند

رئیس و سخنگوی هیأت مدیره خانه موسیقی انتخاب شدند به گزارش آبی طرح اعضای هیأت مدیره خانه موسیقی، رئیس و سخنگوی هیأت مدیره این موسسه را انتخاب کردند.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایرنا از خانه موسیقی، اولین جلسه هیأت مدیره جدید خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، محسن رجب پور، زیدالله طلوعی( از اعضای هیأت مدیره) آذر هاشمی(بازرس) و حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل) برگزار شد.
نوربخش در این نشست گزارشی از اقدامات و عملکرد دوره پیش هیأت مدیره خانه موسیقی ارائه کرد. وی در سخنانش به انتخابات اخیر خانه موسیقی اشاره نمود و اظهار داشت: طبق اساسنامه، دوره مسئولیت هیأت مدیره های کانون های خانه همینطور هیأت مدیره اصلی سال ۹۹ به پایان رسیده بود و ما موظف به برگزاری انتخابات بودیم اما سال ۹۹ همزمان با شیوع کرونا شد و مجبور به تعویق انتخابات خانه موسیقی شدیم.
نوربخش ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید کاری با حضور منتخبان، افق های جدیدی پیش روی خانه موسیقی روشن شود. وی از اعضای هیأت مدیره خواست گزینه های سِمت مدیرعاملی خانه موسیقی را بررسی و در مدت قانونی، مدیرعامل جدید را معرفی کنند.
انتخاب رئیس هیأت مدیره خانه موسیقی
در ادامه جلسه هریک از اعضای هیأت مدیره در سخنانی در مورد فعالیتهای خانه موسیقی به اظهار نظر پرداخته و از تلاشهای مدیرعامل با عنایت به تنگناهای مالی بی سابقه دوره گذشته قدردانی کردند. اعضای هیأت مدیره همینطور با تاکید به رویکرد اجرایی جدید در دوره پیش رو اعلام نمودند در موعد قانونی به بررسی همه گزینه های مدیرعاملی خانه موسیقی، برنامه ها و سوابق آنها می پردازند و بزودی مدیرعامل جدید خانه موسیقی معرفی خواهد شد.
در بخش دیگری از این جلسه با رای اعضای هیأت مدیره، داریوش پیرنیاکان بعنوان رئیس و سخنگوی هیأت مدیره، حمیدرضا اردلان بعنوان نایب رئیس هیأت مدیره و حمیدرضا عاطفی بعنوان دبیر هیأت مدیره انتخاب شدند.
انتخابات کانون های ۱۰ گانه خانه موسیقی از اوایل پاییز سالجاری شروع شد و در هر کانون پنج عضو بعنوان اعضای هیأت مدیره توسط اعضای کانون ها انتخاب شدند. همینطور مجمع عمومی خانه موسیقی متشکل از ۵۰ نفر از منتخبان کانون ها روز ۲۳ آبان ماه در خانه هنرمندن برگزار شد و به ترتیب آرا داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، هنگامه اخوان، محسن رجب پور، زید الله طلوعی و مسعود شعاری بعنوان اعضای هیأت مدیره و آذر هاشمی (بازرس) انتخاب شدند.
طبق ماده ۲۱ اساسنامه خانه موسیقی، اعضای هیأت مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را بعنوان مدیرعامل انتخاب می کنند و انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره های بعد بلامانع است.


منبع:

1400/09/01
16:07:43
5.0 / 5
67
تگهای خبر: فرهنگ , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است