در تیر ماه فقط تک آهنگ های پاپ مجوز گرفتند

در تیر ماه فقط تک آهنگ های پاپ مجوز گرفتند آبی طرح: آمار مجوزهای صادره دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تیرماه 1401 اعلام گردید.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تیرماه ۱۴۰۱، مجوز ۲۵ تک آهنگ، ۴ آلبوم موسیقی و ۸ اثر تصویری را صادر کرده است.
تمامی تک آهنگ هایی که در تیرماه مجوز گرفتند در زمینه موسیقی پاپ بودند و از بین آلبوم های مجوز گرفته در این ماه، یک آلبوم موسیقی پاپ، دو آلبوم موسیقی محلی و یک آلبوم موسیقی کلاسیک بوده است.
برای این آثار فقط مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.
در این ماه ۴۰ مجوز اجرای صحنه ای نیز صادر شد که ۲۴ اجرای آن به موسیقی پاپ، ۲ اجرا به موسیقی سنتی، ۶ اجرا به موسیقی تلفیقی، ۲ اجرا به موسیقی محلی و ۶ اجرا به موسیقی کلاسیک اختصاص داشت. دفعات اجرای صحنه ای در تیرماه نیز به ۶۸ اجرا رسید.
باتوجه به تفویض اختیار در بخش اجرای صحنه ای به اداره کل ارشاد استانها، این آمار فقط مربوط به مجوزهایی است که توسط دفتر موسیقی صادر گردیده است.
بدین ترتیب در چهار ماه ابتدایی سال، دفتر موسیقی مجوز ۲۵ آلبوم، ۱۰۵ تک آهنگ و ۵۹ آثار تصویری و همین طور ۱۶۶ اجرای صحنه ای را صادر کرده که با این آمار، مجموع دفعات اجرای صحنه ای به ۳۹۶ اجرا رسید.
منبع:

1401/05/14
11:45:49
5.0 / 5
201
تگهای خبر: آهنگ , تصویر , فرهنگ , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است