انتشار فراخوان نمایشگاه منطقه ای ایثار

انتشار فراخوان نمایشگاه منطقه ای ایثار آبی طرح: فراخوان دومین نمایشگاه منطقه ای هنرهای تجسمی ایثار منتشر گردید.به گزارش آبی طرح به نقل از ستاد خبری نمایشگاه، بنیاد شهید و امور ایثارگران دومین دوره از نمایشگاه منطقه ای هنرهای تجسمی «ایثار» را با موضوع ایثار، جهاد و شهادت نیمه آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهدنمود.
نمایشگاه منطقه ای هنرهای تجسمی «ایثار» ادای دین هنرمندان استانهای تهران، البرز، قزوین، قم، چهارمحال و بختیاری به هنر متعالی ایثار است که در ۲ بخش بزرگسال و دانش آموزی انجام خواهد شد.
در بخش بزرگسال، هنرمندان رشته های نقاشی، تذهیب، مینیاتور، نقاشی خط، خوشنویسی، عکاسی، گرافیک (طراحی پوستر)، کاریکاتور و مجسمه سازی شرکت خواهند داشت و در بخش دانش آموزی هنرمندان رشته های خوشنویسی، نقاشی و عکاسی شرکت می کنند.
طبق فراخوان ثبت تقاضای شرکت در نمایشگاه و ارسال اثر تا ۳۰ مهر ماه به آدرس shahrestanhaytehran.۱۴۰۲@gmail.com، ارائه سوابق هنری، تکمیل فرم ارسال اثر و ارائه حداکثر ۱۰ اثر در هر رشته همچون ضوابط این دوره از نمایشگاه هنرهای تجسمی «ایثار» است.
همچنین آثار ارسالی نباید در جشنواره های پیشین هنرهای تجسمی منتخب جایزه و رتبه کسب کرده باشند و دبیرخانه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی در داخل و خارج از کشور به هر شکل، با ذکر نام هنرمند استفاده نماید.
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، در این دوره از نمایشگاه هنرهای تجسمی «ایثار» توجه ویژه ای به بخش صنایع دستی خواهد شد.
دومین نمایشگاه منطقه ای هنرهای تجسمی «ایثار» به دبیری عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان های استان تهران، نیمه دوم آبان ۱۴۰۲ در استان تهران انجام می شود.


منبع:

1402/06/21
20:20:08
5.0 / 5
216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است