قول هایی برای حل مشكل تسهیلات هنرمندان

قول هایی برای حل مشكل تسهیلات هنرمندان آبی طرح: مدیر عامل صندوق كارآفرینی امید اظهار داشت: برخورد بد كارمندان و نیذیرفتن جواز كسب بعنوان وثیقه برای عرضه تسهیلات در شعب مختلف این صندوق قابل رسیدگی است و من آنرا پیگیری می كنم.


اصغر نورالله زاده در گفت وگو با ایسنا، درباره اینكه خیلی از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی از برخورد بد كارمندان صندوق كارآفرینی امید و شرایط سختی كه این صندوق برای پرداخت وام سر راه آنها می گذارد، گله دارند، بیان كرد: در واقع تلاش كردیم آسان ترین شرایط را برای پرداخت وام به هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی در نظر بگیریم.
او با اشاره به اینكه امكان دارد در شعبه ای به صورت سلیقه ای رفتار شده باشد، اضافه كرد: شعب صندوق باید جواز كسبی كه صنعتگر بعنوان وثیقه عرضه می دهد، بررسی نموده و اگر اعتبار لازم برای این كار را دارد، آنرا بپذیرند. من نمی دانم كدام شعبه در كدام استان جواز كسب را بعنوان وثیقه نپذیرفته است اما چنین موضوعی قابل رسیدگی است و من آنرا پیگیری می كنم.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید بیان كرد: در هر صورت متقاضیان باید بعنوان ضامن كارمند، كاسب یا جواز كسب عرضه كنند و هیچ كجا بدون ضامن، وام پرداخت نمی كنند.
برخی هنرمندان و صنعتگران به ایسنا گفته اند، صندوق كارآفرینی امید شرایط دشواری برای پرداخت وام مقابل آنها قرار داده است و برای پرداخت وام ۵۰ میلیون تومان كارمند دولت با حقوق ۶ میلیون و نیم بعنوان ضامن قبول می كنند. در حالیكه كدام كارمند دولت این مبلغ حقوق می گیرد؟! جواز كسب هم نمی پذیرند، از طرفی برای ادامه و انجام مراحل كار، محضری را معرفی می كنند كه مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت می كند، در حالیكه پس از پرس و جو متوجه شده ایم محضرهای دیگر كمتر از این مبلغ دریافت می كنند. همینطور طوری برخورد می كنند كه انگار می خواهند صدقه دهند.1397/08/19
14:05:09
5.0 / 5
4624
تگهای خبر: صنایع دستی , صنعت , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است