نمایشگاه مدار بسته با سوژه امنیت

نمایشگاه مدار بسته با سوژه امنیت آبی طرح: نگارخانه ماه مهر از روز جمعه ـ شانزدهم آذر ماه ـ تا سوم دی ماه، میزبان ۱۰ اثر هنری معاصر درباره امنیت است.


به گزارش آبی طرح به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه، مدارِ بسته نمایشگاهی است كه با پرداختن به امنیت بعنوان دغدغه ای فردی، اجتماعی و فرهنگی می خواهد بخشی از مهم ترین شرایط زندگی و كامیابی جامعه را از زوایای مختلف بررسی كند.
هنرمندانی كه در این نمایشگاه برای همكاری از آنها دعوت شده است، پیشینه ی روشنی از كار بر روی مسائلی از این دست را در سابقه ی فعالیت خود دارند. آنها قبل از این باز با استفاده از مدیوم های مختلف و شیوه های بیان خلاقانه در بستر هنرمعاصر تجربه های موفقی داشته اند.
در این نمایشگاه كه توسط زرتشت رحیمی نمایشگاه گردانی شده است، آثاری از شهرام انتخابی، بهنام كامرانی، سیمین كرامتی، صالح تسبیحی، محمود محرومی، مهسا الف، سمانه مطلبی، علی سلطانی تهرانی، مسعود حاج جعفری زاده و نگار عالم زاده گرجی به نمایش درمی آید.
آثار این نمایشگاه با استفاده از رسانه های مختلفی چون ویدیو، چیدمان، عكس و... پدید آمده اند و در فضایی بینامتنی اهتمام دارد با تاكید بر لزوم استفاده از مدیوم های جدید برای ارتباط مؤثرتر با مخاطب نمایشگاه متفاوتی را عرضه نماید.1397/09/15
12:31:38
5.0 / 5
4159
تگهای خبر: اثر هنری , عكس , فرهنگ , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است