متولیان فرهنگی به موسیقی فاخر توجه بیشتری كنند

متولیان فرهنگی به موسیقی فاخر توجه بیشتری كنند آبی طرح: یك خواننده می گوید آرزو دارد در سال جدید اهالی موسیقی امكانات اجرایی بهتری پیدا كنند.


جمال الدین منبری در گفت و گو با ایسنا اظهار می كند: آرزوی من این است كه فضا برای موسیقی و اهالی موسیقی بازتر شود و امكانات اجرایی بهتری پیدا كنند و باند بازی هایی كه امروزه در موسیقی رایج شده و موسیقی پاپ را علم كرده، كمرنگ تر شود. كمی متولیان امور فرهنگی و هنری كشور توجه بیشتری به موسیقی جدی و فاخر و فرهنگی بكنند برای اینكه این است كه در تاریخ مانا خواهد بود. موسیقی روز كه نامش با خودش است و من آنرا موسیقی مصرفی می نامم؛ موسیقی كه ما امروز مصرف می نماییم و امكان دارد فردا چیز دیگری باشد.
او ادامه می دهد: موسیقی جدی و فاخر و هنری ما كمرنگ شده است كافی است در سطح شهر دو بلیبورد از كنسرتهای پاپ ببینی كه سر ۲۴ ساعت كامل به فروش می رسد؛ چونكه اسپانسر خصوصی از آن حمایت می كنند. (با اشاره به اجرا با اركستر ملی ایران) چرا نباید بنیاد رودكی چند بلیبورد در سطح شهر داشته باشد؟ بخش خصوصی با كمك بخش دولتی می توانند این دفعه را به راحتی از روی زمین بردارند.1398/01/10
20:33:05
5.0 / 5
4116
تگهای خبر: اركستر , خواننده , فرهنگ , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است