گالری پرشه با همت گروهی از جوانان دایر شد

گالری پرشه با همت گروهی از جوانان دایر شد آبی طرح: گروهی از دانشجویان دختر رشته مهندسی در سال تولید ملی با عرضه كالاهای ایرانی در گالری پرشه دستاوردهای خودرا در حوزه طراحی لباس و زیورآلات به نمایش گذاشتند.


به گزارش آبی طرح به نقل از ایسنا، حدود ۲۰ نفر از هنرمندان عرصه طراحی لباس و زیورآلات عصر امروز با حضور در گالری پرشه دستاوردهای خودرا در معرض دید عموم علاقه مندان قرار دادند.
شبنم اداك از برپاكنندگان این گالری اظهار داشت: ما گروهی از دانشجویان مهندسی رشته های مختلف هستیم كه با توجه سابقه آشنایی مان از دوره دبیرستان درصدد آن برآمدیم تا با احداث تولیداتی در عرصه های مختلف به كارآفرینی و اشتغال زایی بپردازیم. ماحصل تلاش یك ساله ما امروز در این گالری به نمایش درآمده است.
در حاشیه این افتتاحیه سجاد خالقی از سازندگان زیورآلات با تاكید بر اینكه در بحث ساخت زیورآلات متأسفانه در جامعه ما هیچ ژورنال تخصصی و بروزی وجود ندارد، اظهار داشت: مسئولیت پذیری در این زمینه باز یكی از كلیدهای اساسی كسانی در بحث تولیدات به ویژه تولید زیورآلات موفق هستند كه بتوانند ضمن اعتماد به نفس بالا و اغنای مشتری، از مسئولیت پذیری بالایی برخوردار باشند. متأسفانه خیلی از كسانی كه در جامعه ما مسئولیت می پذیرند پایبند مسئولیت هایشان نیستند. من فكر می كنم رمز موفقیت كاری در هر زمینه ای آن است كه ما بتوانیم اعتماد مشتری را جلب نماییم و برای این كار در درجه اول رفاقت با مشتری مطرح است. باید به او مشاوره داد تا او با بینش و دانش نسبی آماده خرید باشد.
ارمغان كشاورز میرزا محمدی با برگزاری گالری پرشه در شهرك غرب درصدد است این حرفه را مورد حمایت قرار دهد.1397/11/20
18:59:39
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: تخصصی , طراح , طراحی , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آبی طرح ، گرافیک و طراحی

آبی طرح

گرافیک و طراحی

abitarh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آبی طرح محفوظ است